pisivar tıkanıklığıEvlerde ve iş yerlerinde en sık rastlanan tesisat problemlerinin başında gelen atık kanallarının tıkanmasıdır. En çok rastlanan atık gider kanallarının başında ise lavabolar gelmektedir. Lavaboların tıkanması zaman içinde yanlış kullanımlar sonucu oluşmaktadır. Tortu bırakan çöplerin bu kanallara bilinçsiz bir şekilde atılması ile meydana gelmektedir. Genelde mutfak lavaboları daha yoğun kullanıldığından sebze atıkları, meyve çekirdekleri ve yoğun yağ tortuları zamanla lavaboların tıkanmasında önemli etkendirler. Klozet tıkanıklıkları ise, genelde yanlış tuvalet kağıdı kullanımı yada ev hanımlarının temizlik bezlerinin kaçırmaları sebebiyle oluşan tıkanıklıklardır. Fakat bazı durumlarda, yapılan tadilat çalışmalarında klozet giderine düşen inşaat malzemelerinden de kaynaklanabilmekte. Tuvaletleriniz ister asma klozet olsun ister alaturka klozet, hepsine ayrı çözümler üreten Osmanlı Tesisat tıkanıklıkları açmakta profosyonel ekibi ile  çevreye zarar vermeden sorunların çözüm bulmasında ulaşabileceğiniz öncü kuruluşlardandır. Teknolojik ekipmanları ile tıkanmış bölgeyi kırmadan kamera sistemi ile tespit edip, direk tıkanmış olan bölgeye müdahale ile fazla hasar yaratmadan işlemi gerçekleştirmektedir. Bu tıkanıklıkların açılması özellikle ustalık ve teknolojik takım gerektiren işlerdir.

Tıkanıklıkları açmak için, genelde evlerde kimyasal malzemeler kullanılmaktadır. Bu kimyasallar zehirli maddeler olup maruz kalınması durumunda solunum kanallarında ağır tahribata yol açmakta olup, zehirlenmelere de sebep vermektedirler. Özellikle küçük çocukların bu tür kimyasalları solumaları durumunda ağır istenmeyen sağlık sorunları meydana getirmektedir.

Bir diğeri ise Pimaş borularının tıkanmasıdır. Pimaş tıkanıklıklarını da yine aynı yöntem ile son sistem makinalar yardımı ile tıkanmış bölgeye müdahale ederek sorunu çözme yoluna gitmektedir. Aynı zamanda teknolojiyi uzman kişiler ile müşterilerinin hizmetine yine Osmanlı Tesisat sunmaktadır.

Yine burada tercihinizi sizler yapacaksınız. Eski usul kır ve gör yöntemi ile hasar tespiti yaptırıp, aynı zamanda tesisat masrafının üzerine tadilat ücreti de eklenerek fazla para ödeyeceksiniz, ya da Osmanlı Tesisatın deneyimli ve profesyonel ekibiyle nokta atışı yaparak tespit edip çok az bir kırık ile masraflarınızı 3/2 oranında azaltabilirsiniz.

Osmanlı Tesisat tıkanıklıkları açma, su kaçağı tespiti ve diğer tüm problemli tesisat işlemlerinde Anadolu yakası, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal ve Tuzla olmak üzere bu bölgelerde de hizmet vermek için profesyonel ekip ağı ile 7/24 görev başındadır. Firmaya ulaşabileceğiniz internet adresi ise www.sutesisatcisi.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir