Hizmet alanımız oldukça geniş olduğundan ihtiyacınız olduğu her durumda sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız. İstanbul da iki yaka da ihtiyaç duyduğunuz durumlarda size en yakın olan ekibimiz ile en kısa sürede hizmet sağlanır. Su kaçağı oluşan alanlarda hem görüntü açısından hem de sağlık açısından istenmeyen so7-24nuçlar oluşabileceği için bu konuda dikkatli olunması gerekir. Çatlaklar farklı alanda oluşsa da çoğu zaman binanın izolasyonu nedeni ile çıkış noktasından dışarı çıkamaz ve hat boyunca ilerleyerek farklı bir çıkış noktası bulabilir ve buradan dışarı çıkabilirler. Tıkanık gider borularında bütün tesisatın kırılmasına gerek kalmadan bu şekilde asıl müdahale edilmesi gereken alan belirlenerek o alana doğru şekilde müdahale edilir.
Yapılacak olan her türlü müdahale bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından itinalı bir şekilde yapılır. Eski binalarda daha sık rastlanan su kaçakları özellikle tesisatta kalitesiz malzeme kullanımı ve eskiyen tesisat boruları nedeni ile oluşur. Evinizde bulunan pek çok farklı alanda yaşayabileceğiniz tıkanıklık konusunda kameralı sistemlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Su tesisatı konusunda yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tuzla, Pendik, Kadıköy, Kartal, Cevizli, Sultanbeyli ve daha pek çok farklı semte yakın olan ekip arkadaşlarımız ile taleplerinize karşılık veriyoruz.
İstanbul da hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında yeterli ekibimiz ile su tesisatı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Tıkanık boruların olması durumunda yapacağınız işlemler ile boruların kolayca açılması söz konusu olmadığında sizlere profesyonel olarak yardımcı oluyoruz. Yapılan kontrollerde kullandığımız cihazlar sayesinde sızıntının oluştuğu alan belirlenerek bu şekilde farklı alanlara müdahale yapmaya gerek kalmadan sızıntının asıl kaynağı olan alana müdahale yapılabilir. Firmamız ile görüşme yaparak istedikleri zaman kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanarak daha iyi şekilde tesisatlarını kullanmayan devam edebilirler. Firma olarak her durumda su kaçağı bulma, tesisat onarımı veya tıkanık boruların açılması konusunda sizlere profesyonel olarak yardımcı oluyoruz. Tıkanık borularda yapacağımız kameralı kontroller ile daha hızlı şekilde sonuca ulaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir