Bulunduğunuz alanlarda oluşan su sızıntılarında müdahale edebilmeniz için öncelikle sızıntının oluştuğu noktayı bulmanız gerekir. Çoğu zaman oluşan bu sızıntılar çıkış noktalarından değil de hat boyunca ilerleyerek farklı bir çıkış noktasından dışarı çıkabilirler. Bu durumda dışarı sızıntı olan alana müdahale edilmesi istenilen sonucun alınamamasına neden olur. Su sızıntısı bulma konusunda firma olarak sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermek için detektörler ile kırmadan çalışmalarımızı yapıyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma denilince aklınıza hiç kırma işlemi yapılmayacak gibi bir kavram gelmesin. Yalnızca sızıntının olduğu nokta da yapılan kırma işlemi için önceden yapılan kontroller sayesinde noktanın tespiti yapılarak bu şekilde sonuç alınır. Su sızıntısı bulma konusunda öncelikle dedektörler ile su tesisatı incelenerek sızıntının çıkış noktası belirlenir. Bunun ardından sadece tek bir noktaya yapılacak olan kırma işlemi ile diğer alanların kırılmasına gerek kalmadan müdahaleler yapılır.

Su sızıntısı bulma konusunda ekip arkadaşlarımız itinalı bir şekilde bütün tesisat hattını dinleyerek varsa farklı kaçak noktaları onları da bularak müdahale edilmesini sağlarlar. Eskiyen tesisat sistemlerinde veya kalitesiz malzeme kullanılan tesisat sistemlerinde kısa süre içinde bu gibi sorunlar yaşanmaya başlar. Bu durum gelir su borularında oluşabileceği gibi tuvalet gider borularında da olabilir ve bu durum sağlık açısından istenilmeyen durumlara neden olabilir. Bu nedenle erkenden müdahale edilmesi ve kaçağın önlenmesi sizin açınızdan daha iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır. Su sızıntısı bulma için firmamızı aramanız halinde kısa süre içinde verdiğiniz adrese gelen ekip arkadaşlarımız sızıntıya müdahale etmek için kısa süreli bir kontrol yaptıktan sonra kaçağın olduğu noktayı belirleyecek bu noktaya müdahale ederler. Bu sayede sizlerde su sızıntısı sorunundan kısa süre içinde kurtularak normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Su sızıntısı bulma konusunda yaptığımız işlemler daha az masraflı ve hızlı olduğundan bu şekilde daha az hasar ile su sızıntılarından kurtulabilirsiniz. Bu şekilde tuvalet giderlerinde yaşanan çatlak gibi durumlarda alt kat komşunuz ile sorun yaşamadan kısa sürede sonuca ulaşılarak çatlaklara yapılan müdahale ile onarımı yapılabilir. Bu şekilde istenildiği durumda sorun yaşanmadan kısa zamanda ekibimiz tarafından yapılacak müdahaleler için firmamızı arayarak her zaman hizmet talep edebilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olmak için en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her durumda bizlere ulaşarak su kaçağı bulma konusunda hizmet talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir