su-kacagi-tespit uzmanıSu kaçaklarının çeşitli bir çok sebebi olabilir ama genellikle eskimiş su tesisatı, yanlış kullanılan malzemeler ve aşırı su basıncı ile oluşur. Su tesisatı konusunda vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile yıllardır ihtiyaç duyan müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Su tesisatı, su kaçağı bulma veya tıkanık gider borusu açma gibi konularda gelişmiş cihazlarımız ve ekibimiz ile sizler en kaliteli şekilde yardımcı olmak için çalışıyoruz. Su kaçağı bulma konusunda dedektörlerle yaptığımız çalışmalar sonucunda kaçağın hangi noktada olduğunu tespit ederek bu şekilde sadece bu noktaya müdahale edilmesi sağlanır. Bu şekilde evinizde fazladan alan kırmak zorunda kalmadan sadece tek bir noktaya müdahale edilerek onarım işlemi yapılır. Hizmetlerimiz Anadolu ve Avrupa yakasında bulunduğunuz her noktada sizlere yardımcı olabilmemiz için yeterli ekibimiz ile veriyoruz.

Tıkanık boruların açılması için kameralı sistemlerle çalışarak bu şekilde asıl sorunun olduğu nokta belirlenerek bu şekilde bu noktaya müdahale edilir. Bu sayede boş yere fazladan alan kırmak sorunda kalmadan az masraflı olarak tıkanıklıklar açılır. Su tesisatı konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak isteyenler firmamızdan hizmet talep ederek Anadolu ve Avrupa yakasında istedikleri noktada hizmet alabilirler. Tesisat sorunlarında yapılacak olan işlemler için yeterli ekipmanlarımız ile her zaman hızlı ve kolay şekilde onarımlar yapıyoruz. Yaptığımız işlemlerde en az zarar ile kırma işlemi olmadan en iyi sonucu sizlere sunuyoruz. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda bilgi ve deneyim birikimi ile her zaman daha doğru çözümler üreterek daha kaliteli hizmet almanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Su tesisatında oluşan sorunlar karşısında verdiğimiz hizmetler ile sizlere en doğru şekilde yardımcı oluyoruz.

Su tesisatı konusunda yapmış olduğumuz hizmetler için gelişmiş teknolojik cihazlar ile işlem yapıyoruz. İki yakada da istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek bu şekilde size en yakın ekibimizin yönlendirilmesi ile en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Bunun için ekibimiz su kaçağı tespitinde gelişmiş cihazlar ile dinleme ve arama yaparak bu şekilde kaçağın olduğu noktayı belirler. Alacağınız kaliteli hizmet sayesinde evinizde ya da işyerinizde daha büyük sorunlar ile karşılaşmak zorunda kalmadan sadece sorunun olduğu alana yapılacak olan işlemler ile en iyi sonucu almanız sağlanır. n yakın su tesisatçımızı veya İstanbul ve genelinde gezici olarak hizmet veren ekibimize bilgi verilir. Ekibimiz sorununuz için malzeme gerekiyor ise malzeme teminini yaparak, maksimum 3 saat içerisinde konumunuza ulaşır.

İşleminize göre: Örneğin Su kaçağı tespiti veya tıkanıklık açma işlemi yaptıracaksanız maksimum 1 saat içerisinde, su kaçağı tespit edilir, kaçak bölgesinde kırma işlemi yapılır ardından kaçak olan boru onarılır ve talebiniz doğrultusunda kapatıcı madde ile tekrar eski haline getirilir. Yine aynı şekilde, tıkanıklık açma petek yıkama işlemleriniz de 1 saat içerisinde garantili çözüm sunuyoruz. Su tesisat işlerinizde ise tesisatın yapılacağı bölge ve ihtiyaçlar tespit edilir. Ardından aynı gün içerisinde fiyatlandırılır ve onayınız doğrultusunda istenilen gün içerisinde işe başlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir