Su kaçakları ve tesisat sorunlar eskiden son noktaya kadar bekletilir, sonra çözümüne bakılırdı. O dönemlerde sızıntının tamiri de epey meşakkatliydi. Son 20 yılda su akıntılarının ve tesisat sorunlarının çözümü daha profesyonel bir hal almıştır. Su tesisatı içerisindeki sızıntılarda meydana gelen kaçaklar artık modern cihazlarla çözüme ulaştırılmaktadır.su tesisatçısı

Su tesisatı özellikle İstanbul’da oldukça yaygındır. Ancak bir o kadar da sorunlu işlem yapan firmalar vardır. Fark yaratan su tesisatı firmalarından Osmanlı Su Tesisatçısı uzman ekip ve son teknoloji profesyonel donanımlarıyla sektörde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşteriler için her zaman daha hesaplı ve daha pratik çözümler firmanın temel amacıdır. Su Kaçağı probleminde veya tıkanıklık gibi problemlerde tespit yapılarak sorunsuzca giderilmektedir. Su kaçaklarında en büyük sorun, tespit edilirken kırma işlemi yapılmasıdır. Osmanlı Tesisat bu sorunu gidermek için su kaçağı tespiti cihazı ile en az zararla işlemlerini tamamlamaktadır. Osmanlı Tesisat petek temizliği hizmetinde de enerjiden ve yakıttan tasarruf sağlamaktadır. Petek ve kaloriferler temizlenerek daha hesaplı ve daha verimli şekilde ısınmak mümkün olmaktadır. Ayrıca her türlü tıkanıklık işlemlerine de profesyonel çözüm üretmektedir.

Su kaçakları bazı sebeplerden dolayı meydana gelmektedir.  En yaygın olanı kontrollerin yapılmaması sonucu meydana gelen yıpranma ve çatlamalardır. Su boruları, rutin kontrol ister,   çünkü zamanla aşınma, çatlama, vs. oluşabilir. Diğer bir sızıntı nedeni, binanın, iş yerinin yapımı sırasında tasarruf için ucuz malzeme kullanımıdır. Bu malzemeler birkaç sene içerisinde bu çatlaklara neden olmaktadır. Diğer taraftan boru yerleştirme sistemi yeterince sağlam yapılmamışsa zamanla sızıntı olma olasılığı artacaktır.

Her yapıda su tesisatı alt yapının en önemli unsurudur. Teknoloji her gün daha da ilerlerken, Osmanlı Tesisat, gelişmeleri yakından takip ederek müşterilere her zaman daha fazla yardımcı olma amacındadır.

Osmanlı Tesisat, Avrupa ve Anadolu yakası hizmet bölgelerinden bazıları şunlardır:

 1. Kartal
 2. Maltepe
 3. Pendik
 4. Sancak tepe
 5. Sarıyer
 6. Şişli
 7. Tuzla
 8. Ümraniye
 9. Üsküdar
 10. Fatih
 11. Güngören
 12. Kadıköy
 13. Kâğıthane  İstanbul’daki bazı ilçelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir