Evlerde veya işyerlerinde oluşacak olan su kaçaklarında erkenden önlem alınması veya müdahale edilmesi daha büyük sorunlar yaşanmamasını sağlar. Bu konuda istediğiniz zaman firmamız ile görüşme yaparak hizmet talep edebilirsiniz. İstanbul su kaçak tespiti konusunda kırmadan yaptığımız incelemeler sonucunda sızıntının asıl kaynağının nerede olduğunu tespit ederek sizlere bu konuda bilgi veriyoruz. Su sızıntılarına kırmadan çözümler bulmak elbette ki sizlerin yaşam alanlarına zarar verilmeden sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Su kaçağının nerede olduğu gerekli olan cihazlar ile arama yapılarak kısa süre içerisinde buluyoruz. Buna göre talep etmeniz durumunda ustamız tarafından kaçağa müdahale yapılarak kısa sürede su kaçağı sorununuza çözümler buluyoruz. İstanbul su kaçak tespiti konusunda ihtiyacınız olduğu her durumda bizlere ulaşabilir ve en kaliteli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Su kaçağı oluşan alanlarda hem görüntü açısından hem de sağlık açısından istenmeyen sonuçlar oluşabileceği için bu konuda dikkatli olunması gerekir. Gelir veya gider borularında oluşabilecek çatlaklar genellikle eskiyen tesisat nedeni ile oluşur. İstanbul su kaçak tespiti konusunda bütün tesisatınızı dedektörler ile kontrol ederek bu konuda bir veya daha fazla çatlak varsa nerelerde olduğunun tespitini yaparak müdahale ediyoruz. Eski binalarda daha sık rastlanan su kaçakları özellikle tesisatta kalitesiz malzeme kullanımı ve eskiyen tesisat boruları nedeni ile oluşur. Bu durumda aynı şekilde kaçaklar birden fazla noktada da olabilir. Bu konuda daha detaylı inceleme yapılarak sonucun belirlenmesi gerekir. Firma olarak bu konuda ekip arkadaşlarımız evinizde bütün tesisatı inceleyerek çatlak olan alanları belirleyerek sadece bu alanlarda yapılacak kırma işlemi ile kaçağa müdahale edebilirler. Bütün tesisatı kırmak yerine sadece asıl noktaya müdahale edilir.

İstanbul su kaçak tespiti ile istediğiniz de sizlere yönlendireceğimiz ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı sizin evinizde de olmayabilir. Su sızıntılarının olduğu alanların dışında farklı bir noktada çatlak olabilir. Bu durumda sızıntının olduğu noktaya müdahale edilmesi istenilen sonucun alınmasına olanak sağlamaz. Çatlaklar farklı alanda oluşsa da çoğu zaman binanın izolasyonu nedeni ile çıkış noktasından dışarı çıkamaz ve hat boyunca ilerleyerek farklı bir çıkış noktası bulabilir ve buradan dışarı çıkabilirler. Bu durumda İstanbul su kaçak tespiti hizmetimiz ile boş yere farklı alanları kırmanıza gerek kalmadan yapacağımız tespit ile asıl noktayı belirleyerek bu noktaya müdahale ediyoruz. Bu sayede eviniz inşaat alanına dönmeden su kaçaklarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Detaylı bilgiiçin Osmanlı Tesisat: 0 212 502 20 92

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir