Avrupa yakasının önemli semtleri arasında yer alan Bakırköy, merkezi sistem ısıtması ve kombi gibi ısıtıcıların tercih edilmesi sebebiyle teknik servislere çok sık ihtiyaç duymaktadır. Uzun yıllardan bu yana Bakırköy semtinde binlerce yaşam alanı ve işyerine konuk olan Fatih Tesisat, başta Bakırköy petek temizliği olmak üzere birçok diğer işinizi çözüme kavuşturmaktadır. Bu noktada bizlerin güvencesi altında yer almak ve tamamen kaliteli bir hizmet olanağından faydalanabilmek adına bir tercih belirlemekten geri kalmayın.

Ek olarak sadece petek temizliği değil, Bakırköy kombi temizliği konusunda da onarım & bakım avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Parça değişimleri, parça temizlikleri, tıkanmaların temizlenmesi gibi birçok etkenle beraber ürünleri tekrar eski performansı ile kullanma şansları söz konusu olabilir. Dönemsel olarak ürünlerde yaşanan tıkanmaların (özellikle uzun süre devreye girmeyen petekler) çözüme ulaşması, evinizin daha düşük ısıda, daha yüksek bir şekilde ısınmasını sağlayacaktır. Unutmamalısınız ki bu tip petek ve kombi temizliği işlemleri, minimum 6 ayda bir tekrarlanmalı ve ürünlerin eski formuna ulaşması sağlanabilmektedir.

Özel solisyon ve ekipmanlar ile petek temizliği!

Bakırköy petek temizliği hizmetlerini özel solisyon ve ekipmanlar ile tamamlayan firmamız, sizlerin bu noktada güven altında durmasına imkan tanımaktadır. Artık ürünlerinizi çok daha verimli bir şekilde değerlendirmek ve tercih edebilmek bakımından hemen firmamız temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Peteklere monte edilen bu ürünler, profesyonel teknik kadromuzun doğru dokunuşları ile beraber hem pasların sökülmesine, hem de peteklerde birikmiş ve tıkanmaya neden olan pis suların dışarı atılmasına mümkün mertebe hizmetler sunmaktadır.

Böylesi bir çalışma ile beraber uzun vade de ürünlerinizi yüksek ısılı performanslarda tercih edebilir, faturalarda tasarrufa gidebilirsiniz.

Ek olarak Bakırköy kombi radyatör temizliği hizmetlerini de sunan firmamız, elde edilmiş bu başarı ile beraber ivmesini çok daha yüksek standartlara kadar sürüklemektedir. Merkezi sistemler ve kombi gibi ısıtıcıları tercih eden kullanıcılar, zaman zaman kombinin ayarlarını yukarı seviyeye çekse de, peteklere ısı gitmediğinden şikayetçi olmaktadır. Bu da yüksek fatura tutarlarına ve aynı zamanda evinizin hiçbir şekilde ısınmamasına neden olan bir olumsuz etkendir. Bu yüzden acilen bakım ve onarımlarının yapılması çok büyük önem taşımaktadır.

Aynı gün hizmet avantajı!

Petek temizliği konusunda bizi tercih eden işyeri ve hane sahipleri, aynı gün hizmet avantajlarımızdan faydalanma olanakları elde ettiler. Böylesi bir hizmetle beraber artık sorunsuz bir şekilde firmamızın güvencesi altında yer alabilecek, her geçen gün standartlarını çok daha yüksek evrelere çeken teknik kadromuzdan hizmet alma olanaklarına sahip olabileceksiniz. Bilindiği gibi bu tip temizlik hizmetleri doğru bir şekilde uygulandığı vakit kesin ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Sizleri bu noktada desteklemek ve her daim firmamız güvencesi altında tutabilmek adına buradayız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir