İstanbul’un metropolleşen kentleri arasında yer alan Bağcılar’da, kombi & radyatör & petek temizliği hizmetleri sunacak bir firma mı arıyorsunuz? Fatih Tesisat, uzun yıllardan bu yana İstanbul genelinde yer alan tüm mahalle ve hane & işletmelere sunmuş olduğu bu hizmetleriyle beraber her daim öne çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Yurtdışından tarafımızca temin edilmiş özel solisyonlar ve ekipmanlar ile bağlantı kurulur, daha sonrasında ise temizlik işlemleri birkaç dakika içerisinde tamamlanır. Markasını daha ileri seviyelere çekebilmek adına hizmetlerinde sınır tanımayan firmamız, her geçen gün bu sektör de kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Firma çalışanlarımız profesyonel tecrübesi ile beraber sizlere en doğru yaptırımları uygulamakta ve hizmetlerden %100 ölçüde faydalanmanıza yönelik bir avantaj tanımaktadır. Bu sayede Bağcılar kombi temizliği ve çok daha fazlasını firmamızdan talep edebilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Günümüzde pek çok hane ve işyeri sahibi, dönemsel olarak peteklerin tıkanmasından kaynaklı ısı ayarlarını yapamadıklarına ve yüksek kombi ayarlamaları sebebiyle faturaların yüklü geldiğine yönelik şikayetlerini dile getirmektedir.

Minimum 12 ayda bir petek temizliği yapılmalıdır!

Bağcılar petek temizliği hizmetlerinde müşteri ağımıza önerdiğimiz periyot 6 ayda bir temizlik işlemidir! Petekler yaz döneminde devreye giremediklerinden kaynaklı tıkanmalar ve paslanmalara neden olabilmektedir. Bu nedenle her sezon aralığında yapılacak petek temizliği ile beraber ürünleri ilk satın aldığınız gün kadar verimli kullanma durumu sağlanabilir. Doğrudan özel ekipmanların montajı tarafımızca sağlanır, kombi ve peteklerde yer alan pis su dışarıya akıtılır. Bu hizmet neticesinde ise artık kendinizi çok daha fazla güvende hissetme olanaklarına erişebilirsiniz. Bağcılar bölgesinde yaşayan müşterilerimize özel olarak sunduğumuz bu hizmetlerle beraber artık her daim öne çıkma şanslarına sahip olabilirsiniz.

Bağcılar’da radyatör temizliği hizmetleri!

Bağcılar kombi radyatör temizliği hizmetlerinde marka olan firmamız, bu alanda ki çıtasını çok daha yukarı seviyelere çekmeyi başarmıştır. Her yıl yüzlerce Bağcılar sakininin evlerine konuk olan ve temizlik hizmetlerini kısa sürede tamamlayan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısını çok daha üst seviyeler de tutmaya devam ediyor. Hemen siz de bu hizmet olanaklarından faydalanmak ve bizlerin güvencesi altında yer alabilmek için teknik kadromuz ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Doğru dokunuşlarla ürünün verimliliğini arttıracak, profesyonel teknik ekibimiz sayesinde bu ürünleri tekrar aynı verim ile kullanma olanaklarını tarafınıza ileteceğiz. Güvenli bir temizlik hizmetiyle beraber  petek temizliği konusunda aktif olarak hizmet standartlarımızdan faydalanma durumu söz konusudur.

Var olan doğru dokunuşları tarafınıza sunan ve ürünleri ilk gün ki kadar kullanışlı bir şekilde ele alma şansları tanıyan firmamız, Bağcılar bölgesinde elde etmiş olduğu bu başarısını her daim daha üst seviyeler de tutmayı hedeflemektedir. Artık bölgede kombisi, radyatörü veya peteklerinden sebep mağdur olan kimse kalmayacak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir