Avcılar Petek Temizliği hizmetlerimizden faydalandınız mı? Bölgenin tüm mahallelerine özel olarak sunduğumuz bu hizmet neticesinde artık ısınmayan ev kalmıyor! Petek temizliği, dönemsel olarak kaloriferlere uygulanması şart koşulmuş bir durumdur. Nitekim zamanla tıkanmaların meydana gelmesi, devir daim şeklinde kombi ve kalorifer peteği arasında suların dönmesiyle tıkanma, paslanma gibi durumlarla sık sık karşılaşılmaktadır. Bunların önüne geçmek adına profesyonel bir kadro oluşturan ve uzun yıllardan bu yana bölgede hizmetler sunan Fatih Tesisat, aynı gün ürünlerinizin bakımlarını sağlar; ilk gün ki kadar verimli kullanma şansları tanır!

Siz de bu hizmetleri firmamız aracılığıyla ele almak ve bizlerin güvencesi altında yer alabilmek adına hemen bir iletişim ortamı yaratmaktan geri kalmayın. Avcılar Petek Temizliği hizmetlerinde eviniz veya işyerinizde yer alan tüm peteklerin onarımlarını kısa sürede sağlıyoruz. Böylelikle yoğunlukta bir kullanım aşaması sağlanabildiği gibi, ürünlere istinaden yaşanan mağduriyetlerin kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz.

Faturalarınız “peteklerin tıkanmasından” dolayı yüksek geliyor olabilir!

Doğalgaz faturalarınızda hiç beklenmedik artışlar mı söz konusu? Bunun sebebi uzun dönemdir temizlenmeyen petekler olabilir! Peteklerin dönemsel olarak (en az 6 ayda bir) temizlenmesi, ısıyı daha çabuk yakalamasına ve alanında tutmasına yardımcı olur. Tıkalı bir peteğe kombiden ısının daha fazla verilmesiyle beraber faturalarda da hiç beklenmedik “şok etkisiyle” karşılaşmak mümkün olabiliyor. Avcılar kombi temizliği hizmetlerinde marka olan ve her geçen gün çıtasını daha üst evrelere çeken firmamız, bu başarısını günden güne üstün seviyelere taşıyor, sizleri güven altında tutmayı ihmal etmiyor. Hemen siz de tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek adına firmamızı tercih edebilirsiniz.

Petek temizliği nasıl yapılıyor?

Avcılar Petek Temizliği hizmetlerinde marka olan firmamız, basit adımlarla beraber temizlik hizmetlerini sağlamaktadır. Yurtdışından tarafımızca tedarik edilmiş özel solisyonlar ve ekipmanlar ile beraber peteklere montaj sağlanır. Daha sonrasında ise kirli su ve pas oluşumlarını giderebilmek için basınçlı solisyon uygulanır. Bu adımla beraber kalorifer petekleri içeriğinde tutmuş olduğu atıkları dışarı kusar. Böylelikle anında temizlik sağlanır ve kalorifer peteklerinizin çabucak ısındığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Kombi radyatör temizliği konusunda elde ettiği başarısını her geçen gün daha ileri seviyelere çekmektedir. Günden güne kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, sunulan bu avantajlar ile beraber öne çıkmanıza da imkanlar tanıyabilmektedir. Bu alanda sunulan muhteşem hizmetlerle birlikte artık ürünlerinizi tamamen verimli bir şekilde ele almak ve değerlendirme ortamlarında tutmak söz konusu olabilmektedir. Kısa sürede yetkili servisimiz bulunduğunuz muhite gelir, ürünlerinizin bakım & onarım hizmetlerini tamamlar. Böylelikle çok daha güvenilir bir firmanın hizmetlerinden faydalanmış olacağınız gibi, aynı zamanda ise ürünleri ileri teknoloji ekipmanları ile temizletme fırsatlarına da erişebileceksiniz. Bir tıkla firmamıza ulaşın, siz de servis ağımızdan faydalanma olanaklarına sahip olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir